MasterMover Global News

Toonaangevende kabelproducent vermindert verspilde tijd en kosten met alles-in-één oplossing op maat

Toonaangevende kabelproducent vermindert verspilde tijd en kosten met alles-in-één oplossing op maat

Het verplaatsen van zware en lastige ladingen van een productieruimte binnen naar containers, die buiten klaar staan voor transport, bleek een uitdaging voor een wereldleider in de productie van kabels. Het gebruik van vorkheftrucks betekende dat de veiligheid van waardevolle ladingen niet gegarandeerd was tijdens het tillen en transporteren en dat, door gebrek aan zicht en het gevaar van evenwichtsverlies, ook de veiligheid van het personeel niet gewaarborgd was. Bovendien zorgde het vrij maken van ruimte wanneer bovenloopkranen werden gebruikt, voor verspilde tijd en kosten.

Een MasterMover PS3000+ en een op maat gemaakte trolley maakt nu precieze bewegingen mogelijk bij het transporteren van haspels van kabels naar productiecontainers. Dit betekent dat een enkele operator de lading met gebruik van een afstandsbediening kan duwen, trekken en sturen met volledig zicht rondom.

De trolley, die is ontworpen door ons team van Special Projects, is in staat haspels van verschillende afmetingen op te tillen, te laden en veilig te vervoeren.

Het is een op maat gemaakte, alles-in-één oplossing die de afhankelijkheid van dure vorkheftrucks en bovenloopkranen heeft verminderd. Tegenwoordig verlopen de werkzaamheden soepeler en efficiënter dankzij een op maat gemaakt ontwerp dat volledige flexibiliteit biedt voor nu en voor de toekomst.

James Jones, directeur van Special Projects, zei: “De PS3000+ is onze krachtigste elektrische trek- en duw machine tot nog toe, die en één enkele operator in staat stelt ladingen tot 30.000 kg te verplaatsen. Ons team voor speciale projecten werd ook gevraagd om een op maat gemaakte trolley te ontwerpen, wat laat zien dat we, ongeacht de uitdaging, de expertise in huis hebben om een nauwkeurig ontworpen oplossing te creëren, die is afgestemd op de behoeften van onze klanten.”

Offerte/info

« Keer terug naar het persgedeelte

gepubliceerd op : 19-12-2019